gksglinik 2021 strona4

GKS GLINIK GORLICE 2:0 KS ZAKOPANE

Zespól z Zakopanego od początku grał z nastawieniem obronnym. Przez cały mecz nie oddal celnego strzału w światło bramki gospodarzy.

GKS GLINIK GORLICE - KS ZAKOPANE

2:0 (0:0)

1-0 Grela Konrad   75 min

2-0 Grela Konrad  85 min

 

Zółte kartki Baran, Stępień, Serafin, Leniewicz, Król, Skowyra X2

Czerwona kartka Skowyra 70 min

 

TRENER:
 
Cionek Robert
 

 Widzów 200

 

Glinik przez pierwsze dwadzieścia pięć  minut nie potrafił znaleść sposobu na skomasowaną obronę gości. Pierwszy  celny strzał oddał Damian Majcher w 27 min  który po dograniu piłki od Jakuba Dziedzica strzelił minimalnie obok słupka.

W 28 min  Jakub Dziedzic ponownie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Dariuszem Dziedzicem odgrywa piłkę do Damiana Majchera  który tym razem przenosi ją nad poprzeczką

W 29 min Konrad Grela będąc  w dogodnej pozycji na 12 metrze trafia w bramkarza.

Po przerwie gra nie zmienia się, dopiero po czerwonej kartce w 70 min Skowyry gra Glinika nabrała rumieńców.

W 72 min Krystian Baran uderza nad poprzeczką z 16 m,  w 75 min najskuteczniejszy w szeregach naszego zespołu Konrad Grela zdobywa gola dającego prowadzenie po dokładnym podaniu ze środka od Dawida Serafina .

W 85 min ponownie Konrad Grela zdobywa gola tym razem jego strzał z 16 metrów trafia w samo okienko bramki strzeżonej przez Dariusza Dziedzica.

Takie mecze się zdarzają ze kiedy za bardzo się chce to nie zawsze wychodzi.

Tym razem cieszą tylko punkty , gra nie była najlepsza.

Do końca pozostały jeszcze trzy mecze z zespołami z dolnych regionów tabeli, trzeba podejść do nich skoncentrowany z wolą wygrania tych pojedynków tak aby zakończyć rundę z jak największą zdobyczą punktowa podsumował spotkanie kierownik Andrzej Cetnarowski

Bez_tytułu_1.jpg