gksglinik 2021 strona4

BARCICZANKA BARCICE 0:2 GKS GLINIK

Bardzo cenne zwycięstwo przywieźli do Gorlic zawodnicy Glinika pokonując lidera IV ligi. Cały Zespół nie krył zadowalania z takiego rezultatu , przy zaskoczeniu drużyny z Barcic który to zespół przystąpił do meczu licząc na łatwe zwycięstwo. W zwycięstwie kluczowa okazała się taktyka zastosowana przez trenera biało-niebieskich która zaskoczyła gospodarzy i w konsekwencji takiego rozwiązania nie potrafili rozwinąć akcji. Po meczu gospodarze nie mogli pogodzić się z porażką z zespołem z dolnych rejonów tabeli ponosząc pierwszą porażkę w sezonie.

GLKS BARCICZANKA BARCICE 0:2 (0:0) GKS GLINIK GORLICE

gool ico

Mateusz Stępień (57')

Damigool icoan Majcher (90')

 .

BARCICZANKA BARCICE

TRENER: Szczepański Tomasz

Skład podstawowy: Jakub Bieniek ,Wojciech Kalisz , Łukasz Krupa ,Dariusz Łukasik , Marek Maślejak , Paweł Szczepanik, Krzysztof Tarasek <(75’)> Michał Maślejak, Krzysztof Tokarczyk <(59')> Dawid Janczarzyk,Arkadiusz Zawiślan ,Tomasz Zawiślan <(70')> Michał Chochorowski, Yuriy Zinyak

Skład rezerwowy: Maciej Jacenik, Bartosz Kozak , Maciej Solarz , Szymon Szteniowicz

GLINIK GORLICE

TRENER: Cionek Robert

Skład podstawowy: Przemysław Harwat , Krystian Baran <(88')>Marcin Machowski, Konrad Czechowicz <(46')> Mateusz Stępień, Dawid Drąg <(75')> Grzegorz Banaszek, Wojciech Laskoś ,Damian Majcher, Daniel Ogrodnik , Tomasz Rząca, Dawid Serafin <(65')> Jakub Dziedzic, Piotr Stępkowicz, Marcin Szary


zolta icoKrystian Baran (31'), Tomasz Rząca (68').
sedzia  Tomasz Jabłoński (Nowy Targ)
 
 
RELACJA ZE SPOTKANIA (Kierownika Drużyny):
 
W pierwszej połowie kilka strzałów gospodarzy lądowało obok słupka bramki strzeżonej przez Przemysława Harwata. Pozostałe nieliczne akcje i strzały gospodarzy padały jego łupem. Zaraz po przerwie w 57 minucie wprowadzony na boisko Mateusz Stępień otrzymał dokładne podanie od Damiana Majchera i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza gospodarzy będąc z nim w sytuacji sam na sam. Chwile potem groźne uderzenie napastnika gospodarzy broni na rzut różny Przemysław Harwat. W odpowiedzi ponownie zespól Glinika stanął przed szansą podwyższenia wyniku jednak Stepień minimalnie przestrzelił.W ostatniej minucie spotkania wprowadzony wcześniej  na boisko Jakub Dziedzic zagrywa piłkę do Damiana Majchera który precyzyjnym strzałem z piętnastu metrów ustala wynik spotkania.
 

"Doświadczenie w zespole tworzone przez Marcina Szarego i  Piotra Stepkowicza w połączeniu z młodymi zawodnikami Glinika tworzą coraz bardziej zgrany monolit. Zwycięstwo z liderem tabeli odniesione po walce na boisku pozwala patrzeć z optymizmem na kolejne mecze.Teraz czeka nas kolejna przeprawa z dobrze grającym w tym sezonie zespołem BKS w Bochni. Sprawić kolejną niespodziankę i przywieść punkty z tego spotkania taki mamy cel"

podsumował spotkanie kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski