gksglinik 2021 strona4

WATRA B.TATRZAŃSKA 3:0 GKS GLINIK

Bardzo młody zespól Glinika w ostatnim spotkaniu wyjazdowym nie sprostał gospodarzom odnosząc wysoką porażkę.

"Nie takiego wyniku spodziewałem się po zespole po ostatniej porażce u siebie chcieliśmy zakończyć rundę i sezon zdobyciem punktów. Pomimo niezłej gry ulegliśmy gospodarzom będąc równorzędnym zespołem ,brak skuteczności w liniach ofensywnych oraz brak krycia i rozluźnienie w szykach obronnych doprowadziły do utraty  w krótkim okresie czasu trzech goli które przyczyniły się do naszej przegranej. Zespól osiągnął zamierzony cel utrzymując się w lidze jednak nie zachwycał swoją grą" – podsumował kierownik  Drużyny Andrzej Cetnarowski.

WATRA BIAŁKA TATRZANSKA 3:0 (0:0) GLINIK GORLICE

Bramki spotkania:

gool icoRabiański 63' (1:0)  

gool ico

Drobniak 65' (2:0)

gool ico

Zinyok 66' (3:0)

Skład Glinika

Harwat Przemysław- Banaszek Grzegorz, Ogrodnik Daniel, Rąpała Przemysław, Berkowicz Dawid, Laskoś Wojciech, Ordyna Sławomir/ 46 Chorobik Wojciech/,  Serafin Dawid/72JabczykMateusz/, Stepień Mateusz/ 46 Drąg Dawid/, Czechowicz Konrad /70 Augustyn Tomasz/, Dziedzic Jakub

zolta icoSerafin Dawid

widzowie100

sedzia  Łukasz Marek (Kraków)

Relacja ze spotkania:

W pierwszej połowie Glinik stworzył kilka sytuacji w 22 min Dawid Serafin uderza z 18 metrów nad poprzeczką, w 35 min Jakub Dziedzic mija obrońców Watry oddaje strzał z 16 metr ów wprost w bramkarza, zaraz po wznowieniu gry w 46 min Wojciech Chorobik po indywidualnej akcji strzela obok słupka  chwilę później Wojciech Laskoś uderza z 12 metrów bramkarz Majerczyk wybija pi łkę na róg. Nic nie wskazywało ze zespól Watry może zagrozić Glinikowi, jednak pomiędzy 63 a 66 min to gospodarze zdobywali gole po akcjach z lewej strony obnażając błędy w kryciu obrońców gości. W końcówce Jakub Dziedzic wykończył składną akcje zespołu strzelając obok słupka . w 86 min Przemysław Harwat ratuje Glinik przed utratą kolejnej bramki wygrywając pojedynek sam na sam z napastnikiem Watry.