gksglinik 2021 strona4

GKS GLINIK 1:0 KS ZAKOPANE (Video)

W spotkaniu 22 kolejki na Gorlickim Stadionie Klub GKS GLINIK GORLICE gościł przyjezdnych zawodników z KS ZAKOPANE. Wyjątkowo w tym dniu spotkanie rozpoczęto minutą ciszy po czym zaprzyjaźnione Narodowe Gorlice wraz z Kibicami Glinika w oprawie odśpiewali hymn Polski by w taki oto sposób uczcić rocznicę 100-lecia Bitwy Pod Gorlicami i osób w niej poległych. Dziękujemy za ten miły gest oraz doping przez 94 minuty spotkania.

.

Przechodząc do samego spotkania w tym dniu jedyną bramkę zdobyli już w czwartej minucie spotkania gospodarze. Po dośrodkowaniu Dawid Drąga w pole karne, piłkę ręką odbija zawodnik gości Marzyn Bartosz. Po odgwizdaniu i podyktowaniu rzutu karnego przez sędziego w pewnym stylu bramkę z jedenastki zdobywa Mateusz Jabłczyk.

    GKS GLINIK GORLICE 1:0 (1:0) KS ZAKOPANE

       Bramka spotkania:

       4’ Mateusz Jabłczyk (rzut karny)

zolta ico Tomasz RZACA, Grzegorz BANASZEK,

sedzia  Hubert KOŻUCH (Nowy Sącz)

widzowie  250

 

Skład Glinika

HARWAT Przemysław- DRĄG Dawid, ZAPAŁA Tomasz, RZĄCA Tomasz, RĄPAŁA Przemysław, CHOROBIK Wojciech /68' LAŚKOŚ Wojciech/, SERAFIN Dawid, JABŁCZYK Mateusz, BANASZEK Grzegorz/55' GOMULAK Ignacy/, CZECHOWICZ Konrad /65' ORDYNA Sławomir/, AUGUSTYN Tomasz /80' DZIEDZIC Jakub/,

Nie styl gry był najważniejszy w tym spotkaniu a walka o ważne trzy punktu które udało się zdobyć. Brawo dla zawodników za zaangażowanie i awans o kilka oczek w ligowej tabeli. Jest to kolejny krok do utrzymania na które wszyscy liczymy.

Wygraliśmy to spotkanie zdobyliśmy trzy punkty dalej pozostajemy w grze o pozostanie w IV lidze- tymi słowami skomentował spotkanie Kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski

Ważne podkreślenia jest fakt iż po raz pierwszy mecz Glinika był dostępny w transmisji na żywo dzięki współpracy z naszym patronem medialnym abcgorlice.pl. Za współprace dziękujemy licząc skromnie na kolejne transmisje. Dzięki tej transmisji istnieje możliwość odtworzenia całego spotkanie za pośrednictwem poniższej strony.

 

źródło: abcgorlice.pl

Zdjęcia ze spotkania: