gksglinik 2021 strona4

KS NOWA JASTRZĄBKA 2:0 GKS GLINIK

Po raz kolejny drużyna z Gorlic gubi punkty w rozgrywkach ligowych. Zespół w zastępstwie prowadzany był przez Piotra Stępkowicza który mocno motywował zawodników do walki, co w efekcie przyniosło liczne sytuacje bramkowe zwłaszcza w drugiej połowie spotkania. Postawa GKS Glinik Gorlice została doceniona nawet przez kibiców i sztab szkoleniowy gospodarzy, którzy gratulowali zespołowi waleczności i zaangażowania. Niestety zabrakło skuteczności a sam wynik tego nie odzwierciedla...

KS NOWA JASTRZĄBKA 2:0 GKS GLINIK GORLICE (1:0)

Bramki w spotkaniu: Płaczek 32' Chrobak 84'

Żółta kartka MIGACZ Glinik

Sędz. Łukasz Marek Kraków
Skład Glinika ŚLARSKI Przemysław- RZĄCA Tomasz/80 LAŚKOŚ Wojciech/, MIGACZ Sebastian, KIJEK Sławomir, ZAPAŁA Tomasz/75JABŁCZYK Mateusz/- GAWRYŁA Jakub/67 AUGUSTYN Tomasz/,KRÓL Mateusz, BARAN Krystian, BANASZEK Grzegorz/46 GRELA Konrad/, BAŁUT Dariusz, CHOROBIK Wojciech,

RELACJA ZE SPOTKANIA:

Mocno zmotywowani przez trenera Piotra Stępkowicza rozpoczęli spotkanie nasi piłkarze którzy od początku do końca dominowali na boisku.

W 18 min Chorobik przechwytuje piłkę na 25 metrze podciąga z nią i strzela z 18 metra minimalnie nad poprzeczką.

Kolejna ładna akcja w 20 min Bałut odgrywa piłke do Chorobika ten podaje na prawą stronę do Gawryły jednak uderzenie naszego pomocnika wybija bramkarz w pole gdzie ponownie Chorobik dopada piłkę i znowu piłka po jego strzale ląduję nad poprzeczką.

31 min gospodarze za sprawą Płaczka zdobywają gola który strzałem po ziemi tafia do bramki Slarskiego obrońca Glinika Migacz nie zdąża zablokować piłki.

33min Bałut oddaje strzał z 8 metrów bramkarz wybija piłkę która trafia do Gawryły jednak strzał w ostatniej chwili obrońca z Jastrząbki wybija na róg.

Jeszcze przed przerwą w 44 min Chorobika marnuje doskonałą sytuację na zdobycie gola strzał z pola karnego ląduje obok słupka.

Po przerwie grał już tylko jeden zespól GLINIK, który stworzył sobie tyle sytuacji strzeleckich czego nie dokonał wcześniej w 5 poprzednich kolejkach. Jednak bramkarz gospodarzy i poprzeczka jego bramki stawały na drodze naszych graczy.

46 min Bałut uderza bramkarz wybija na róg,w 60 min po zagraniu Bałuta Chorobik trafia w bramkarza.

60 min Grela z rzutu wolnego trafia wprost w bramkarza, minute później Augustyn uderza z 16 metra bramkarz wybija piłke na rzut różny.

70 min ponowne uderzenie Greli znowu na posterunku znajduje się bramkarz miejscowego zespołu który ponownie wybija piłkę w pole a dobitka Chorobika z 8 metra trafia w poprzeczkę.

75 min Baran dośrodkowuje z prawej strony boiska jednak Bałut będący na 5 metrze nie trafia czysto w piłkę, minutę później Slarski broni strzał Płaczka z 12 metrów.

79 min Augustyn zgrywa piłke do Barana ten przedłuża do Jabłczyka jednak piłka po strzale Mateusza przechodzi obok słupka, minutę później uderza Król piłka odbita przez bramkarza trafia do Augustyna jednak Tomek minimalnie obok słupka.

84 min rozstrzygnęły się losy spotkania Grela traci piłkę na środku boiska piłka trafia na prawą stronę do Płaczka ten wrzuca w pole karne i niepilnowany Chrobak z 8 metrów trafia do pustej bramki.

Szkoda straconych punktów w tym meczu , z przebiegu wydarzeń na boisku należało się zwycięstwo naszej drużynie, tylko dzięki nieskuteczność i naszego zespołu gospodarze mogą cieszyć się z niezasłużonego zwycięstwa. Postawę naszego zespołu docenili kibice i sztab szkoleniowy gospodarzy którzy gratulowali nam waleczności i zaangażowania.

Komentuje Andrzej Cetnarowski

__________________________________

https://www.facebook.com/GlinikGorlice