GLINIK GORLICE BEZ PUNKTÓW W INAUGURACYJNYM MECZU IV LIGI

W inauguracyjnym meczu nowej IV ligi w Małopolsce, w dniu 6 sierpnia Glinik Gorlice na wyjeździe zmierzył się z Popradem Muszyna..

MKS POPRAD MUSZYNA - GKS GLINIK GORLICE

53' - Bartosz Kurzeja

69' - Bartosz Kurzeja

80' - Mateusz Świechowski

Sędziowie:

Mateusz Pytel, Kucia Mariusz, Jurek Marcin

Kartki:

84' Sebastian Szczepański, 90' Mateusz Orzechowski

P.Harwat - T. Rząca, Ł.Krzysztoń, K. Dąbrowski (75 P. Martuszewski), J. Myśliwy (46 S.Buś) - D.Drąg, K.Stój (65 S.Matuszyk), D.Śliwa (85 K.Piotrowski), D. Kuliga - K.Ostrowski (70 T. Mituś), M.Świechowski.

Rezerwa:

D.Kubik, P. Martuszewski, T. Mituś, S.Buś, K. Piotrowski, S. Matuszyk, K.Gryboś

popradmuszyna normal

D. Bomba - D.Kuc, P.Szczepanik, J.Klóska, K.Podgórniak (46 M.Orzechowski) - D.Mrówka, D.Dyląg, B.Kurzeja, S.Szczepański - A.Zawiślan, T. Bomba (72 K.Matras).

Rezerwa:

Ł.Różański, K.Matras, M.Orzechowski, W.Janur, J.Niemas, M.Sławecki, D.Noworolnik

Rozpoczęła się wyczekiwana przez kibiców nowa IV liga małopolska, która połączyła się z dwóch grup - zachodniej i wschodniej. Zespoły, które wywalczyły awans do nowej ligi w tym Glinik Gorlice utworzyły jedną silną ligę złożona z 18 drużyn z całego województwa. Na pewno będzie to bardzo ciekawy sezon dla wszystkich drużyn.

Zespół Glinika Gorlice jak pierwszy rozpoczął inauguracje nowej IV ligi od wyjazdowego meczu z zespołem MKS Poprad Muszyna. Mecz rozpoczął się o godzinie 11.00.

"Poprad przeszedł latem gruntowny lifting składu i gra podopiecznych Piotra Kapusty pozostawiała wiele do życzenia, głównie przez widoczny brak zgrania. Lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy byli aktywniejsi i bardziej konkretni w swoich atakach.

Cóż jednak z tego, gdy gospodarze w drugiej połowie najpierw w nieco szczęśliwych okolicznościach, a następnie po zespołowej akcji zdobyli dwa gole. Glinik w końcówce postawił wszystko na jedną kartę, kontaktowego gola zdobył Świechowski, a w 90. minucie D. Bomba odbił piłkę po strzale Busia."

- SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -

Wyniki po sobotnich meczach:

1kolejka4.jpg

Skład jaki będzie miał do dyspozycji w obecnym sezonie trener Glinika Gorlice Tomasz Wacek w rozgrywkach 4 ligi małopolskiej oraz Pucharu Polski:

1.            BUŚ SEBASTIAN

21.          ŚLIWA DAMIAN

22.          ŚWIECHOWSKI  MATEUSZ

Z zespołu odeszli:

Karol Kusiak (brak klubu), Kacper Kukla (LKS Zagórzany), Daniel Ogrodnik (rezygnacja z gry), Jakub Firlit (Ogień Sękowa) Kacper Szpyrka (brak klubu) Jakub Dziedzic (Partyzant Targowiska)

Do zespołu dołączyli:

Piotr Martuszewski (powrót do Glinika), Dawid Kubik (powrót do Glinika), Kacper Ostrowski (Unia Tarnów) oraz dołączy Aleksander Gazda (CLJ Lech Poznań)