gksglinik 2021 strona4

GLINIK PRZEGRYWA SPARING Z WISŁOKĄ DĘBICA

W dniu 25 stycznia nasz zespół rozegrał drugi sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej.Tym razem przeciwnikiem była trzecioligowa drużyna Wisłoki Dębica. Mecz rozegrany został w Dębicy na sztucznym boisku. Sparing zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy.

Lubera

Dawid Kubik, Piotr Martuszewski, Santiago Casallas, Piotr Gogola, Daniel Kmak, Guilherme Da Silva, Ignacy Gomulak, Pavlo Konchuk, Kacper Susz, Krzysztof Tarasek, Krzysztof Dąbrowski, Maciej Setlik, Dominik Fugiel

WISŁOKA DĘBICA

(I połowa): Dybski - Król, Cabała, Pelc - Bożek, Łanucha, Prokop, Lubera, Rębisz - Pawlak, Siedlik.

(II połowa): Libera - Król (70' Mazur), Remut, Pelc (70' Bożek) - testowany, Lubera (70' Ciężkowski), Wrzosek, Łanucha (70' Prokop), testowany - Pawlak (70' Rębisz), Siedlik (85' Durał).

Trener Tomasz Wacek w tym dniu nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników co nie pozwoliło na wdrożenie wypracowanych założeń  taktycznych. Mecz rozgrywał się pod dyktando zawodników z Wisłoki, którzy mieli do dyspozycji wielu zmienników jak i testowanych graczy.