gksglinik 2021 strona4

GLINIK GRAJĄCY W OSŁABIENIU WYWALCZA TRZY PUNKTY Z LUBANIEM MANIOWY

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim weekendowym meczu rozegranym na własnym boisku a już w środowe popołudnie nasi piłkarze rozgrywali mecz w ramach 23 kolejki z Lubaniem Maniowy. Analizując historie rozegranych meczy pomiędzy drużynami oraz pozycję w tabeli, to gospodarze wychodzili na spotkanie w roli faworyta.

 

Piłkarze Glinika grając od 22 minuty w osłabieniu za sprawa czerwonej kartki, którą otrzymał Dawid Serafin, musieli przeciwstawiać się naporom gospodarzy. Zgromadzona na meczu publiczność sądziła, że zdobycie gola przez miejscowy zespół jest tylko kwestią czasu. Jednak zaangażowanie i determinacja naszego zespołu nie pozwoliła na zdobycie gola przez gospodarzy, a co więcej w 62 minucie w kontrataku piłkarzy Glinika faulowany w polu karnym zostaje Rafał Gadzina. Podyktowany w 63 minucie rzut karny sam poszkodowany skutecznie go wykonuje. Tym samym zdobywamy jedynego gola w tym spotkaniu i nie oddajemy wyniku do końca. Lubań Maniowy przegrywa na własnym boisku 0-1 a nasi piłkarze po raz kolejny pokazali, że mecze wyjazdowe z wyżej notowanym zespołem nie zawsze rozgrywa się w roli outsidera. 

 

luban2017.jpg

 

LUBAŃ MANIOWY - GKS GLINIK GORLICE

0:1

(0:0)

 

63' Rafał Gadzina

 

Sędziował:

Kartki:

 

 

 


   GKS GLINIK GORLICE  

GKSGlinik normal

 

Fabian Grądalski, Krystian Baran (80' Dominik Retel), Dawid Drąg, Kacper Kukla, Wojciech Laskoś, Tomasz Rząca, Rafał Gadzina (85' Przemysław Rapała), Piotr Stępkowicz, Marcin Szary, Dawid Serafin, Arkadiusz Serafin (90' Jakub Kusiak), 

REZERWA:

Wojciech Koszyk, Patryk Alibożek, Robert Cionek, Jakub Kusiak, Przemysław Rąpała, Dominik Retel

 


LUBAŃ MANIOWY

 LUBAManiowy mini

Artur Świerad , Kamil Kasica, Damian Firek, Krzysztof Czubiak,Daniel Noworolnik (59 Zagata),Karkula,Kacper Ziemianek
(64 Kołodziej),Sylwester Kurnyta, Mirosław Jandura, Mateusz Firek,Sławomir Basisty (72 Gorlicki).

REZERWA:

Hubert Jucha, Łukasz Dudzik, Kamil Gorlicki, Dominik Jazgar, Nikodem Kołodziej, Przemysław Zagata

 


 

 

 

 

                 L1.jpg