16 lutego 2017 w sali konferencyjnej Hotelu Kantoria odbyło się spotkanie terminarzowe przed rundą wiosenną przedstawicieli Klubów Sportowych IV Ligi Grupy Wschodniej.
W spotkaniu z ramienia MZPN uczestniczył Prezes KS MZPN Andrzej Sękowski.
Tarnowski Okręgowy Związek reprezentowali Prezes Zarządu Zbigniew Jurkiewicz, Wiceprezes ds. organizacyjnych Jerzy Sysło, Przewodniczący KS Tarnów Ryszard Frączek, Przewodniczący Wydziału Gier TOZPN Zbigniew Obruśnik oraz pozostali członkowie Wydziału Gier.
Rozgrywki na wiosnę rozpoczną się 18/19 marca. Mecze odbywać się będą wyłącznie w weekendy, za wyjątkiem kolejki 23, która zostanie rozegrana 3 maja. Ostatnia kolejka sezonu 2016/2017 odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2017.
Zgodnie z regulaminem, Kluby mają jeszcze czas na korekty terminarza do wtorku 28 lutego włącznie.
Oficjalne terminarze zostaną ogłoszone na stronie internetowej TOZPN 2 marca, na trzy tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej.
TERMINARZ IV LIGA MAŁOPOLSKA WSCHÓD - DO POBRANIA
AKTUALIZACJA 02.03.2017r. nastąpiła zmiana godzin rozegrania niektórych spotkań (zmiany na czerwono):
Kolejka 16 w dniach 18-03-2017/19-03-2017
121 |
Barciczanka Barcice |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-03-18 |
15:30 |
|
122 |
BKS BOCHNIA |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-03-18 |
15:30 |
|
123 |
Tymbark Tymbark |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-03-18 |
15:30 |
|
124 |
Glinik Gorlice |
- Tarnovia Tarnów |
2017-03-18 |
15:30 |
|
125 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Sokół Borzęcin |
2017-03-18 |
15:30 |
|
126 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Lubań Maniowy |
2017-03-19 |
15:30 |
|
127 |
GKS Drwinia |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-03-18 |
15:30 |
|
128 |
Orkan Szczyrzyc |
- Poprad Muszyna |
2017-03-18 |
15:30 |
Kolejka 17 w dniach 25-03-2017/26-03-2017
129 |
Orkan Szczyrzyc |
- Barciczanka Barcice |
2017-03-26 |
16:00 |
|
130 |
Poprad Muszyna |
- Limanovia Limanowa |
2017-03-25 |
15:30 |
|
131 |
GKS Drwinia |
- Lubań Maniowy |
2017-03-26 |
16:00 |
|
132 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-03-25 |
15:30 |
|
133 |
Sokół Borzęcin |
- Glinik Gorlice |
2017-03-25 |
15:30 |
|
134 |
Tarnovia Tarnów |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-03-25 |
15:30 |
|
135 |
Tymbark Tymbark |
- BKS BOCHNIA |
2017-03-25 |
15:30 |
|
136 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-03-26 |
15:00 |
Kolejka 18 w dniach 01-04-2017/02-04-2017
137 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Barciczanka Barcice |
2017-04-02 |
15:00 |
|
138 |
Tymbark Tymbark |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-04-01 |
17:00 |
|
139 |
BKS BOCHNIA |
- Tarnovia Tarnów |
2017-04-01 |
17:00 |
|
140 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Sokół Borzęcin |
2017-04-02 |
15:00 |
|
141 |
Glinik Gorlice |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-04-01 |
17:00 |
|
142 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- GKS Drwinia |
2017-04-01 |
17:00 |
|
143 |
Lubań Maniowy |
- Poprad Muszyna |
2017-04-02 |
15:00 |
|
144 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-04-02 |
16:00 |
Kolejka 19 w dniach 08-04-2017/09-04-2017
145 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Barciczanka Barcice |
2017-04-08 |
16:00 |
|
146 |
Orkan Szczyrzyc |
- Lubań Maniowy |
2017-04-09 |
16:00 |
|
147 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Poprad Muszyna |
2017-04-08 |
17:00 |
|
148 |
GKS Drwinia |
- Glinik Gorlice |
2017-04-08 |
17:00 |
|
149 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-04-09 |
17:00 |
|
150 |
Sokół Borzęcin |
- BKS BOCHNIA |
2017-04-08 |
17:00 |
|
151 |
Tarnovia Tarnów |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-04-08 |
16:00 |
|
152 |
Tymbark Tymbark |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-04-08 |
17:00 |
Kolejka 20 w dniach 15-04-2017/16-04-2017
153 |
Barciczanka Barcice |
- Tymbark Tymbark |
2017-04-15 |
12:00 |
|
154 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Tarnovia Tarnów |
2017-04-15 |
12:00 |
|
155 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- Sokół Borzęcin |
2017-04-15 |
13:00 |
|
156 |
BKS BOCHNIA |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-04-15 |
13:00 |
|
157 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- GKS Drwinia |
2017-04-15 |
13:00 |
|
158 |
Glinik Gorlice |
- Poprad Muszyna |
2017-04-15 |
12:00 |
|
159 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-04-15 |
11:00 |
|
160 |
Lubań Maniowy |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-04-15 |
12:00 |
Kolejka 21 w dniach 22-04-2017/23-04-2017
161 |
Lubań Maniowy |
- Barciczanka Barcice |
2017-04-23 |
16:00 |
|
162 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Jadowniczanka Jadowniki |
2017-04-22 |
17:00 |
|
163 |
Orkan Szczyrzyc |
- Glinik Gorlice |
2017-04-22 |
17:00 |
|
164 |
Poprad Muszyna |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-04-22 |
11:00 |
|
165 |
GKS Drwinia |
- BKS BOCHNIA |
2017-04-23 |
17:00 |
|
166 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-04-23 |
17:00 |
|
167 |
Sokół Borzęcin |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-04-22 |
17:00 |
|
168 |
Tarnovia Tarnów |
- Tymbark Tymbark |
2017-04-22 |
17:00 |
Kolejka 22 w dniach 29-04-2017/30-04-2017
169 |
Barciczanka Barcice |
- Tarnovia Tarnów |
2017-04-29 |
16:00 |
|
170 |
Tymbark Tymbark |
- Sokół Borzęcin |
2017-04-29 |
17:00 |
|
171 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-04-29 |
16:30 |
|
172 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- GKS Drwinia |
2017-04-29 |
16:00 |
|
173 |
BKS BOCHNIA |
- Poprad Muszyna |
2017-04-29 |
17:00 |
|
174 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-04-30 |
16:00 |
|
175 |
Glinik Gorlice |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-04-29 |
17:00 |
|
176 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Lubań Maniowy |
2017-04-29 |
11:00 |
Kolejka 23 w dniach 03-05-2017
177 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Barciczanka Barcice |
2017-05-03 |
17:00 |
|
178 |
Lubań Maniowy |
- Glinik Gorlice |
2017-05-03 |
17:00 |
|
179 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-05-03 |
17:00 |
|
180 |
Orkan Szczyrzyc |
- BKS BOCHNIA |
2017-05-03 |
17:00 |
|
181 |
Poprad Muszyna |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-05-03 |
||
182 |
GKS Drwinia |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-05-03 |
18:00 |
|
183 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Tymbark Tymbark |
2017-05-03 |
18:00 |
|
184 |
Sokół Borzęcin |
- Tarnovia Tarnów |
2017-05-03 |
17:00 |
Kolejka 24 w dniach 06-05-2017/07-05-2017
185 |
Barciczanka Barcice |
- Sokół Borzęcin |
2017-05-06 |
16:00 |
|
186 |
Tarnovia Tarnów |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-05-06 |
17:00 |
|
187 |
Tymbark Tymbark |
- GKS Drwinia |
2017-05-06 |
17:00 |
|
188 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Poprad Muszyna |
2017-05-07 |
16:00 |
|
189 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-05-07 |
16:00 |
|
190 |
BKS BOCHNIA |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-05-06 |
17:00 |
|
191 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Lubań Maniowy |
2017-05-07 |
16:00 |
|
192 |
Glinik Gorlice |
- Jadowniczanka Jadowniki |
2017-05-06 |
17:00 |
Kolejka 25 w dniach 13-05-2017/14-05-2017
193 |
Glinik Gorlice |
- Barciczanka Barcice |
2017-05-13 |
17:00 |
|
194 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-05-13 |
17:00 |
|
195 |
Lubań Maniowy |
- BKS BOCHNIA |
2017-05-14 |
16:00 |
|
196 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-05-13 |
17:00 |
|
197 |
Orkan Szczyrzyc |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-05-13 |
17:00 |
|
198 |
Poprad Muszyna |
- Tymbark Tymbark |
2017-05-13 |
17:00 |
|
199 |
GKS Drwinia |
- Tarnovia Tarnów |
2017-05-13 |
17:00 |
|
200 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Sokół Borzęcin |
2017-05-13 |
17:00 |
Kolejka 26 w dniach 20-05-2017/21-05-2017
201 |
Barciczanka Barcice |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-05-20 |
17:00 |
|
202 |
Sokół Borzęcin |
- GKS Drwinia |
2017-05-20 |
17:00 |
|
203 |
Tarnovia Tarnów |
- Poprad Muszyna |
2017-05-20 |
17:00 |
|
204 |
Tymbark Tymbark |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-05-20 |
17:00 |
|
205 |
Watra Białka Tatrzańska |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-05-21 |
14:00 |
|
206 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- Lubań Maniowy |
2017-05-21 |
16:00 |
|
207 |
BKS BOCHNIA |
- Jadowniczanka Jadowniki |
2017-05-20 |
17:00 |
|
208 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Glinik Gorlice |
2017-05-21 |
17:00 |
Kolejka 27 w dniach 27-05-2017/28-05-2017
209 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Barciczanka Barcice |
2017-05-28 |
17:00 |
|
210 |
Glinik Gorlice |
- BKS BOCHNIA |
2017-05-27 |
17:00 |
|
211 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-05-27 |
17:00 |
|
212 |
Lubań Maniowy |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-05-28 |
17:00 |
|
213 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Tymbark Tymbark |
2017-05-28 |
17:00 |
|
214 |
Orkan Szczyrzyc |
- Tarnovia Tarnów |
2017-05-27 |
17:00 |
|
215 |
Poprad Muszyna |
- Sokół Borzęcin |
2017-05-27 |
17:00 |
|
216 |
GKS Drwinia |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-05-27 |
17:00 |
Kolejka 28 w dniach 03-06-2017/04-06-2017
217 |
Barciczanka Barcice |
- GKS Drwinia |
2017-06-03 |
17:00 |
|
218 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- Poprad Muszyna |
2017-06-04 |
17:00 |
|
219 |
Sokół Borzęcin |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-06-04 |
17:00 |
|
220 |
Tarnovia Tarnów |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-06-03 |
17:00 |
|
221 |
Tymbark Tymbark |
- Lubań Maniowy |
2017-06-03 |
17:00 |
|
222 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Jadowniczanka Jadowniki |
2017-06-04 |
17:00 |
|
223 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- Glinik Gorlice |
2017-06-04 |
17:00 |
|
224 |
BKS BOCHNIA |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-06-03 |
17:00 |
Kolejka 29 w dniach 10-06-2017/11-06-2017
225 |
BKS BOCHNIA |
- Barciczanka Barcice |
2017-06-10 |
17:00 |
|
226 |
Al-Plast Poprad Rytro |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-06-11 |
17:00 |
|
227 |
Glinik Gorlice |
- Watra Białka Tatrzańska |
2017-06-10 |
18:00 |
|
228 |
Jadowniczanka Jadowniki |
- Tymbark Tymbark |
2017-06-10 |
17:00 |
|
229 |
Lubań Maniowy |
- Tarnovia Tarnów |
2017-06-11 |
17:00 |
|
230 |
MKS Limanovia Limanowa |
- Sokół Borzęcin |
2017-06-10 |
17:00 |
|
231 |
Orkan Szczyrzyc |
- Skalnik Kamionka Wielka |
2017-06-10 |
17:00 |
|
232 |
Poprad Muszyna |
- GKS Drwinia |
2017-06-10 |
11:00 |
Kolejka 30 w dniach 17-06-2017/18-06-2017
233 |
Barciczanka Barcice |
- Poprad Muszyna |
2017-06-17 |
17:00 |
|
234 |
GKS Drwinia |
- Orkan Szczyrzyc |
2017-06-17 |
17:00 |
|
235 |
Skalnik Kamionka Wielka |
- MKS Limanovia Limanowa |
2017-06-17 |
17:00 |
|
236 |
Sokół Borzęcin |
- Lubań Maniowy |
2017-06-17 |
17:00 |
|
237 |
Tarnovia Tarnów |
- Jadowniczanka Jadowniki |
2017-06-17 |
17:00 |
|
238 |
Tymbark Tymbark |
- Glinik Gorlice |
2017-06-17 |
17:00 |
|
239 |
Watra Białka Tatrzańska |
- Al-Plast Poprad Rytro |
2017-06-17 |
17:00 |
|
240 |
Wolania Wola Rzędzińska |
- BKS BOCHNIA |
2017-06-17 |
17:00 |
Zaległe spotkania:
Wydział Gier TOZPN wspólnie z Klubami ustalił również terminy zaległych spotkań z rundy jesiennej:
Kolejka 11
121 |
Orkan Szczyrzyc |
- KS Tymbark |
2017-04-12 |
17:00 |
Kolejka 15
114 |
Orkan Szczyrzyc |
- GKS Drwinia |
2017-05-17 |
18:00 |
|
120 |
BKS Bochnia |
- Wolania Wola Rzędzińska |
2017-04-19 |
17:30 |
zródło -ozpn.tarnow.pl