gksglinik 2021 strona4

GKS GLINIK 0:2 WATRA B.TATRZAŃSKA

Runda jesienna zakończona. Po słabych występach na początku rundy przyszły lepsze występy i seria 6 meczy bez porażki, niestety końcówka ponownie słabsza w wykonaniu naszych zawodników. Nierówna gra Glinika kończy się zdobyciem 14 pkt. i miejscem w strefie spadkowej.

GKS GLINIK GORLICE 0:2 (0:2) WATRA Białka Tatrzańska

Bramki spotkania: 9' Gryboś 26' Drobnak

Liczba widzów: 150

Skład  drużyny Glinika: HARWAT Przemysław- BANASZEK Grzegorz, Stępkowicz Piotr, KIJEK Sławomir/77 JABŁCZYK Mateusz/, RAPAŁA Przemysław,MIGACZ Sebastian, KRÓL Mateusz, KUREK Dawid/72CHOROBIK Wojciech/, GOMULAK Ignacy/ 10 LASKOŚ Wojciech/,DZIEDZIC Jakub, GAWRYŁA Jakub,

RELACJA ZE SPOTKANIA:

W 9 min Gryboś zdobywa gola dla drużyny gości strzałem z 5 metrów .Po stracie bramki Glinik nie potrafił znaleźć sposobu na drużynę Watry.

Jedyną grożną sytuacje stworzył  sobie  w 20 min po zagraniu piłki przez Jakuba Gawryłe do Jakuba Dziedzica uderzenie tego ostatniego  z 14 m trafia w ręce bramkarza.

W odpowiedzi Watra po stałym fragmencie gry po dośrodkowaniu  z rzutu rożnego piłka   trafia na głowę Drobnaka który z 8 metrów umieszcza ją  w bramce Harwata.

Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji do strzelenia goli.

W 48 min Dziedzic oddaje strzał z 16 m wprost w ręce  bramkarza, w 70 min po strzale z dystansu Gawryły bramkarz gości wybija piłkę na rzut różny, w 75 min  Chorobik z 20 m uderza nad poprzeczka, w 78 min kolejna akcja napastników gospodarzy zagranie Gawryły do  Dziedziaca  blokuje obrońca gości uniemożliwiając  mu oddanie celnego strzału. W 80 min Watra powinna podwyższyć wynik jednak bramkarz Glinika Przemysław Harwat skutecznie broni strzał  a następnie dobitkę  Łojka z 8 m .W samej koncówce w 90 min   Migacz uderza z 18 m bramkarz Watry ponownie wybija piłkę na rzut różny.

Relacjonuje Kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski.