gksglinik 2021 strona4

OSTATNI CZAS TO CZAS DOBRYCH INFORMCJI !

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy kolejną pozytywną informację dla naszego GKS-u.

Na stronie Województwa Małopolskiego pojawiły się wyniki Budżetu Obywatelskiego naszego województwa. W subregionie sądeckim jako zakwalifikowane do realizacji pojawiło się zadanie pt.: „FutboLove Małopolskie w subregionie sądeckim”
 
 
Co to dla nas oznacza? – zapytaliśmy Waldemara Ziółkowskiego, który był inicjatorem oraz jednym z wykonawców w/w projektu:
 

Głównym celem projektu było zwiększenie potencjału sportowego dla akademii z naszego powiatu. W tym celu porozumieliśmy się z Beskidzką Akademią Piłkarską Ropa oraz Aserek Team Gorlice. Dzięki połączeniu sił liczyliśmy na uzyskanie jak największej ilości głosów. I udało się !!!!!!!Teraz zawodnicy naszego klubu i akademii współorganizujących udział w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego mogą liczyć na silny „zastrzyk” środków finansowych – 150 000 zł, które zostaną wydatkowane na:

- zakup 100 strojów meczowych;

- zakup 100 kompletów dresów sportowych;

- zakup 100 piłek meczowych;

- zakup dwóch kompletów bramek piłkarskich.

Realizując ten projekt nie zabraknie turnieju piłkarskiego oraz dostępu do mobilnego boiska piłkarskiego, które zawita na nasze obiekty celem zorganizowania treningów pokazowych.  

Na koniec a w zasadzie od tego powinienem zacząć chciałbym podziękować: Konradowi Szurkowi (Beskidzka Akademia Piłkarska), Arkadiuszowi Serafinowi (Aserek Team) ale przede wszystkim RAFAŁOWI WISŁOCKIEMU, który nadzorował cały projekt - jak wydać z pozytywnym wynikiem. 

 
 
 
bmw2021.jpg