gksglinik 2021 strona4
 

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016/2017 DLA NAJMŁODSZYCH WYCHOWANKÓW

Z dniem 18 czerwca zakończyły się rozgrywki o ligowe punkty naszych zespołów. W dniu 24 czerwca na stadionie OSiR-u przy ul.Sienkiewicza odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego dla naszych najmłodszych wychowanków. 

 

Sezon piłkarski 2016/2017 dobiegł końca. Podsumowaniem tegorocznych wzmagań naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej był zorganizowany przez Zarząd Gorlickiego Klubu Sportowego Glinik, mecz piłkarski pomiędzy zawodnikami występującymi w zespole seniorów a najmłodszymi wychowankami klubu rocznika 2010/2011, 2009, 2008, 2007 i 2006. 

Rodzice i opiekunowie, którzy w tym dniu licznie zgromadzili się na stadionie kibicowali w rozgrywkach swoim pociechom w meczach z zawodnikami pierwszej drużyny Glinika. Mecze rozegrane zostały tak, aby każdy z roczników rozegrał spotkanie z piłkarzami seniorów.  Natomiast w końcowym meczu na boisko wybiegły wszystkie roczniki chcąc w natężonej i wzmożonej sile zmierzyć się z IV ligowymi zawodnikami naszego klubu.  Jedenastka piłkarzy I zespołu musiała przeciwstawić się niemal 50-cio osobowej grupie najmłodszych piłkarzy. Mecz obfitował w niekonwencjonalne rozwiązania, nie brakowało pięknych bramek a radość i uśmiech nie znikała z twarzy dzieci.

Mecze rozgrywane w sympatycznej atmosferze przez naszych wychowanków były przykładem zaangażowania na boisku a wytężone treningi nie poszły na marne i stawiali czoła dużo starszym zawodnikom. 

Po zakończeniu rozgrywek i sportowej rywalizacji zawodnicy jak i uczesnicy spotkali sie przy wspólnym grillu.

W zakończeniu sezonu udział wziął Burmistrz Miasta Rafał Kukla - któremu w imieniu Zarządu składamy podziękowania za pomoc w mijającym sezonie rozgrywkowym. 

 

bur.jpg

 

Jednocześnie w imieniu Zarządu Klubu  jak i rodziców pragniemy podziękować wszystkim sponsorom którzy pomagali nam finansowo jak i rzeczowo w mijającym sezonie. Podziękowania należą sie także trenerom naszych wszystkich drużyn za poświęcony czas oraz osobom związanym z klubem.