gksglinik 2021 strona4

WINTER CUP GORLICE 2015 - 17-19.02.2015

W mijajacym tygodniu w dniach 17 -19 lutego 2015 w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbył sie miedzynarodowy halowy turniej piłki nożnej  Winter Cup 2015.

Na turnieju nie zabrakło naszych najmłodszych wychowanków jak i tych dużo starszych którzy z osiagneli bardzo dobre wysokie pozycje.

Zapraszamy do krótkiej relacji z tego turnieju.

 

 

         W dn.17-19.03.2015 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „GKS Glinik Winter Cup 2015”. Zawody były organizowane przez Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach Łukasza Brzeziańskiego przy wsparciu partnerów: Urzędu Miasta w Gorlicach, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, Wydziałów Promocji Urzedu Miasta gorlice oraz Starostwa Powiatowego w Gorlicach, Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach, Piekarni Bobowska p. Jerzego Rogali, SPH „Jedność” na czele z panią Prezes Krystyną Dyląg, „Wysowianka – naturalna woda mineralna” na czele z p. Piotrem Bilikiem oraz wielu innych w tym rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników i zaproszonych gości. Specjalne podziękowania dla Pana Stanisławowi Szurze, który wzorowo przeprowadził zawody i statystyki turniejowe. Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Gorlice p. Rafał Kukla, który wręczał okazałe nagrody wraz z dyrektorem OSiR-u p. Mariuszem Duszowiczem i Kierownikiem OKiS p. Aleksandrem Augustynem.

 

 

 

DZIEŃ PIERWSZY

 

DSC01613

 

 

Pierwszy dzień to rywalizacja najmłodszych piłkarzy rocznika 2007 i młodszych.

W zawodach wzięło udział siedem zespołów Tabela końcowa:

  1. Glinik Gorlice: Kamil Szura, Wiktor Mituś, Eryk Kosiński, Wiktor Wrona, Igor Cionek, Samuel Czocher, Adam Krzyszycha, Bartosz Gurba, Patrick Hudzik, Oliwier Janik, Dominik Bugno, Patryk Ziółkowski, trener Robert Cionek 2.
  2. Szkółka Piłkarska ZKS Unia Tarnów: Szymon Gajczewski, Filip Padło, Szymon Bryl, Jakub Staniec, Dawid Nosal, Kacper Król, Karol Szustak, Gustaw Rajch, Aleksander Prusak, trener: Łukasz Jamróg
  3. KAP BardoMed: Kacper Chudy, Szymon Ginalski, Sebastian Pikul, Filip Gancarz, Adam Balon, Kamil Janowski, Piotr Zajdel, Nikodem Majewski, trener: Jakub Popielarz
  4. AP Goal Nowy Sącz: Miłosz Malczak, Jakub Proszek, Dawid Michalik, Bartłomiej Pióro, Dariusz Marszałek, Adam Franczyk, Arkadiusz Cetnarowski, Kacper Przetacznik, Dawid Gryzło, trener Nikodem Sikora
  5. Akademia Kolejarz Stróże: Michał Sola, Piotr Wojtas, Piotr Góra, Dariusz Gryzik, Bartłomiej Szura, Karol Biskup, Kacper biel, Łukasz Ziomek, Jakub Sekuła, Maciej Broda, Wojciech Jarzębak, trener: Stanisław Szpyrka
  6. Akademia Sandecja Nowy Sącz: Piotr Zakrzewski, Maciej Piskor, Dawid Jurczyński, Daniel Płachta, Joachim Jabłoński, Igor Mąka, Piotr Podosek, Igor Sowa, Krzysztof Olchawa, trener: Damian Oleksy
  7. GKS Glinik Gorlice II: Szymon Burkot, Filip Białoń, Patryk Zarzycki, Mateusz Wożniak, Kacper Batorski, Mikołaj Żaba, Karol Bogdan, Olaf Klimkowicz, Oliwier Górka, Jakub Kuzak

Wyróżnienia indywidualne:

najlepszy bramkarz: Kacper Chudy (KAP Bardomed Krosno),

najlepszy zawodnik: Wiktor Wrona (Glinik Gorlice I),

najlepszy strzelec: Kacper Król (Szkółka Piłkarska ZKS Unia Tarnów) 6 bramek. Odbył się również konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Piotr Zakrzewski (Akademia Sandecja Nowy Sącz) oraz konkurs umiejętnego prowadzenia piłki slalomem – zwycięzca – Wiktor Wrona (Glinik Gorlice)

 

 
 
GKS Glinik II                      2:0   (Cionek Igor, Wrona Wiktor)
Unię Tarnów                      1:0   (Czocher Samuel)
Kolejarz Stróże                 1:0   (Czocher Samuel)
GOAL N. Sącz                  1:0   (Kosiński Eryk)
KAP Bardomed                1:0   (Wrona Wiktor)
Sandecję N. Sącz             2:1   (Wrona Wiktor, Czocher Samuel)
 
 

 

 
 
 
DZIEŃ DRUGI
 
10978699 610223535775278 6808382616901039229 n

 

 

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili trampkarze starsi tj. rocznik 2000 i młodsi. W zawodach wzięło udział siedem zespołów Klasyfikacja końcowa:

  1. ZKS Unia Tarnów I: Krzysztof Smoła, Filip Kuta, Kamil Kasprzykowski, Patryk Leżoń, Michał Mikrut, Patryk Orlik, Dominik Wardzała, Bartłomiej Król, Patryk Kocoł, trener Marek Migduła
  2. ZKS Unia Tarnów II: Wojciech Sutkowski, Maciej Barczyk, Norbert Jaworski, Przemysław Krawiec, Adrian Ptak, Filip Kiełbasa, Arkadiusz Rajczyk, Jakub Twardy, Mateusz Kozdęba, Mateusz Reczek, trener Marek Migduła
  3. KS Galicja Nowy Sącz: Adam Fałowski, Konrad Grubel, Patryk Janik, Piotr Ligarski, Emil Grubel, Nikodem Poręba, Eryk Dabrowski, Szymon Niepsuj, Adam Rams, trener Tomasz Miksztal
  4. Glinik Gorlice: Jakub Rafalski, Jakub Miarka, Eryk Gawryła, Michał Pater, Arkadiusz Jaworecki, Dawid Śliwa, Przemysław Radwan, Przemysław Przybyłowicz, Mikołaj Sarkowicz, Bartosz Labut, Patryk Pietrzycki, Jakub Łukasik, Tomasz Smołkowicz, Patryk Górski, Łukasz Semla, trener Łukasz Brzeziańśki
  5. FS Safi Presov (Słowacja): Dominik Jurko, Michal Sebej Koval, Adam Klepsatel, Adrian Figura, Juraj Kostelnik, Frederik Fedorko, Michal Soltys, Alex Luteracik, Alex Timko, Marek Baloga, tomas Hirko, Adam Pavlik, Peter Andrek, trener Jakub Stefanik
  6. Limanovia Limanowa: Przemysław Smoleń, Daniel Frączek, Mariusz Liptak, Mateusz Smoter, Piotr Stanisławczyk, Szymon Orzeł, Rafał Matusiak, Patryk Tokarczyk, Bartosz Bulanda, Wojciech Jędrzejczyk, Adrian Stajder, Maciej Czachurski, trener: Zbigniew Twaróg
  7. STS Hetman Czyrna: Daniel Tyc, Karol Zając, Hubert Długosz, Jakub Groń, Adrian Kopiec, Kamil Krawczyk, Waldemar Leśnik, trener Szymon Leśnik

Wyróżnienia indywidualne:

najlepszy bramkarz: Dominik Jurko (FS Safi Presov),

najlepszy zawodnik: Arkadiusz Rajczyk (ZKS Unia Tarnów II), najlepszy strzelec: Filip Kuta (ZKS Unia Tarnów I)

 


Wyniki gier z udziałemGKS Glinik

GKS Glinik: Glinik - Galicja 1-2

Glinik - Unia II 0-2

Glinik - Hetman 2-0

Glinik - Safi Presov 1-0

Glinik - Unia I 0-0

Glinik - Limanovia 1-1

 

DZIEŃ TRZECI

 

11001933 610663079064657 7414760690830850507 n

 

 

Zwieńczeniem rozgrywek „GKS Glinik Winter Cup 2015” był występ dziewcząt rocznika 1998 i młodszych. Dziewczęta nie zawiodły oczekiwań kibiców i stworzyły bardzo ciekawe widowisko sportowe. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta Glinika Gorlice, które zwyciężyły wszystkie swoje spotkania 3-1 z Kolejarze Stróże, 2-0 z Promieniem Mikluszowice, 4-0 z Piastem Łapanów

Końcowa klasyfikacja:

  1. Glinik Gorlice: Paulina Skrypak, Emilia Cetnarowska, Natalia Dusza, Katarzyna Klimek, Karolina Hadas, Justyna Tokarz, Sylwia Dabrowska, Kamila Deć, Danuta Bolech, Paulina Kmiotek, Konga Dziadzio, trener Łukasz Brzeziański, kierownik drużyny: Marian Radziak
  2. Akademia Kolejarz Stróże: Daria Witek, Monika Niepsuj, Aneta Matusik , Karolina Pancerz , Kinga Olszanecka , Alicja Witek , Ewelina Szeliga, Katarzyna Chronowska , Agnieszka Znamirowska, Wiktoria Radzik , Joanna Kubisz , Zuzanna Mikulska, trener Stanisław Szpyrka
  3. Piast Łapanów: Honorata Ciszek, Paulina Łapczyńska, Izabela Kołodziej, Zuzanna Gacek, Alicja Duda, Paulina Mączka, Iga Muśko, Kamila Duda, Zuzanna Kużma, Magdalena Szklarzewicz, trener Maciej Kasprzyk
  4. Promień Mikluszowice: Katarzyna Kozak, Joanna Nawara, Weronika Gawłowicz, Klaudia Olipra, Aleksandra Szal, Joanna Mazurek, Daria Niedziela, Ewa Klasa, Magdalena Tomala, trener Patrycja Rakoczy

Wyróżnienia indywidualne:

najlepsza bramkarka: Daria Witek (Akademia Kolejarz Stróże),

najlepsza zawodniczka Paulina Łapczyńska (Piast Łapanów),

najlepsza strzelczyni; Karolina Hadas (Glinik Gorlice) 6 bramek GKS Glinik

 

 

 

 

Winter Cup 2015, trzy dni rywalizacji pełnych emocji. Podziękowania dla Burmistrza za objęcie naszej imprezy patronatem, a także P. Staszkowi Szurze, Piekarni "Bobowska", SPH "Jedność", Wysowiance S.A - P. Piotrowi Bilikowi, Kolegium Sędziowskiemu Gorlice, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gorlicach na czele z dyrektorem p. Mariuszem Duszowiczem, Wydziałowi Promocji Starostwa Powiatowego w Gorlicach, Wydziałowi Promocji Urzędu Miasta w Gorlicach oraz wolontariuszom sportowym, bez których zawody nie mogłyby się odbyć.