gksglinik 2021 strona4

XVI HALOWE MISTRZOSTWA PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ GORLICE

XVI Halowe Mistrzostwa Podokregu Piłki Noznej Gorlice, organizowane są w roku bierzacym w dniach 27, 28 i 29 grudnia. W tegorocznym turnieju udział wezmą drużyny Glinika Gorlice w poszczególnych kategoriach: juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy starszych, trampkarzy młodszych oraz orlików.

hero3

Poniżej przedstawiamy harmonogram i terminarz turnieju dla poszczególnych grup:

JUNIORZY STARSI

XVI Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów starszych - rocznik 1996 i młodsi

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2014 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa I:
1. KS Biecz
2. KS "Glinik Gorlice"
3. LKS Uście Gorlickie
4. LKS Zagórzany

Grupa II:
1. KS Biecz II
2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS "Ogień" Sękowa

Harmonogram rozgrywek:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

8:00

KS "Glinik Gorlice"

LKS Zagórzany

 

8:15

LKS "Ogień" Sękowa

LKS Kobylanka

 

8:30

LKS Uście Gorlickie

KS Biecz

 

8:45

KS Bobowa

KS Biecz II

 

9:00

KS "Glinik Gorlice"

LKS Uście Gorlickie

 

9:15

LKS "Ogień" Sękowa

KS Bobowa

 

9:30

LKS Zagórzany

KS Biecz

 

9:45

LKS Kobylanka

KS Biecz II

 

10:00

KS "Glinik Gorlice"

KS Biecz

 

10:15

LKS "Ogień" Sękowa

KS Biecz II

 

10:30

LKS Zagórzany

LKS Uście Gorlickie

 

10:45

LKS Kobylanka

KS Bobowa

 

Półfinały:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

11:15

Miejsce 1 gr. A

Miejsce 2 gr. B

 

11:40

Miejsce 2 gr. A

Miejsce 1 gr. B

 

 

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

12:15

Przegrany półfinału 1

Przegrany półfinału 2

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

12:40

Zwycięzca półfinału 1

Zwycięzca półfinału 2

 

W eliminacjach drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron.

Półfinały oraz mecze finałowe drużyny rozgrywają 2 x 10 minut ze zmianą stron boiska.

 

 

JUNIORZY MŁODSI

XVI Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów młodszych - rocznik 1998 i młodsi

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2014 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
1. KS "Glinik" Gorlice
2. LKS Kobylanka
3. LKS Łużna
4. LKS "Ogień" Sękowa
5. LKS Szymbark
6. LKS Uście Gorlickie
7. LKS Wójtowa

Harmonogram rozgrywek:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

8:00

KS "Glinik" Gorlice

LKS Szymbark

 

8:15

LKS Uście Gorlickie

LKS "Ogień" Sękowa

 

8:30

LKS Kobylanka

LKS Łużna

 

8:45

KS "Glinik" Gorlice

LKS Wójtowa

 

9:00

LKS Szymbark

LKS Uście Gorlickie

 

9:15

LKS "Ogień" Sękowa

LKS Kobylanka

 

9:30

LKS Łużna

LKS Wójtowa

 

9:45

KS "Glinik" Gorlice

LKS Uście Gorlickie

 

10:00

LKS Szymbark

LKS "Ogień" Sękowa

 

10:15

LKS Kobylanka

LKS Wójtowa

 

10:30

LKS Łużna

KS "Glinik" Gorlice

 

10:45

LKS Szymbark

LKS Kobylanka

 

11:00

KS "Glinik" Gorlice

LKS "Ogień" Sękowa

 

11:15

LKS Wójtowa

LKS Szymbark

 

11:30

LKS Łużna

LKS Uście Gorlickie

 

11:45

KS "Glinik" Gorlice

LKS Kobylanka

 

12:00

LKS Łużna

LKS "Ogień" Sękowa

 

12:15

LKS Wójtowa

LKS Uście Gorlickie

 

12:30

LKS Szymbark

LKS Łużna

 

12:45

LKS Wójtowa

LKS "Ogień" Sękowa

 

13:00

LKS Uście Gorlickie

LKS Kobylanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

 

TRAMPKARZE STARSI

XVI Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy starszych - rocznik 2000 i młodsi

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2014 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 12:00

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa I:
1. KS "Glinik" Gorlice I
2. LKS Kobylanka
3. LKS Łużna
4. LKS "Torcida" Smerekowiec

Grupa II:
1. KS "Glinik" Gorlice II
2. LKS "Ogień" Sękowa
3. LKS Szymbark
4. LKS Uście Gorlickie
5. LKS Zagórzany

Harmonogram rozgrywek:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

12:00

KS "Glinik" Gorlice I

LKS Łużna

 

12:15

KS "Glinik" Gorlice II

LKS Uście Gorlickie

 

12:30

LKS Kobylanka

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

12:45

LKS Szymbark

LKS "Ogień" Sękowa

 

13:00

KS "Glinik" Gorlice I

LKS Kobylanka

 

13:15

KS "Glinik" Gorlice II

LKS Szymbark

 

13:30

LKS "Ogień" Sękowa

LKS Zagórzany

 

13:45

LKS Łużna

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

14:00

LKS Uście Gorlickie

LKS Zagórzany

 

14:15

KS "Glinik" Gorlice II

LKS "Ogień" Sękowa

 

14:30

LKS Łużna

LKS Kobylanka

 

14:45

LKS Uście Gorlickie

LKS Szymbark

 

15:00

LKS Zagórzany

KS "Glinik" Gorlice II

 

15:15

KS "Glinik" Gorlice I

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

15:30

LKS "Ogień" Sękowa

LKS Uście Gorlickie

 

15:45

LKS Zagórzany

LKS Szymbark

 

Półfinały:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

16:15

Miejsce 1 gr. A

Miejsce 2 gr. B

 

16:40

Miejsce 2 gr. A

Miejsce 1 gr. B

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

17:15

Przegrany półfinału 1

Przegrany półfinału 2

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

17:40

Zwycięzca półfinału 1

Zwycięzca półfinału 2

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz)

Półfinały oraz mecze finałowe drużyny rozgrywają 1 x 15 minut.

 

 

TRAMPKARZE MŁODSI

XVI Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy młodszych - rocznik 2002 i młodsi

Gorlice, hala OSiR - 29.12.2014 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
1. KS "Glinik" Gorlice I
2. KS "Glinik" Gorlice II
3. LKS Bystra
4. LKS Kobylanka
5. LKS "Ogień" Sękowa
6. LKS "Torcida" Smerekowiec
7. LKS Zagórzany

Harmonogram rozgrywek:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

9:00

KS "Glinik" Gorlice I

LKS Zagórzany

 

9:15

LKS "Ogień" Sękowa

KS "Glinik" Gorlice II

 

9:30

LKS Kobylanka

LKS Bystra

 

9:45

KS "Glinik" Gorlice I

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

10:00

LKS Zagórzany

LKS "Ogień" Sękowa

 

10:15

KS "Glinik" Gorlice II

LKS Kobylanka

 

10:30

LKS Bystra

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

10:45

KS "Glinik" Gorlice I

LKS "Ogień" Sękowa

 

11:00

LKS Zagórzany

KS "Glinik" Gorlice II

 

11:15

LKS Kobylanka

LKS "Torcida" Smerekowiec

 

11:30

LKS Bystra

KS "Glinik" Gorlice I

 

11:45

LKS Zagórzany

LKS Kobylanka

 

12:00

KS "Glinik" Gorlice I

KS "Glinik" Gorlice II

 

12:15

LKS "Torcida" Smerekowiec

LKS Zagórzany

 

12:30

LKS Bystra

LKS "Ogień" Sękowa

 

12:45

KS "Glinik" Gorlice I

LKS Kobylanka

 

13:00

LKS Bystra

KS "Glinik" Gorlice II

 

13:15

LKS "Torcida" Smerekowiec

LKS "Ogień" Sękowa

 

13:30

LKS Zagórzany

LKS Bystra

 

13:45

LKS "Torcida" Smerekowiec

KS "Glinik" Gorlice II

 

14:00

LKS "Ogień" Sękowa

LKS Kobylanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

ORLIKI

XVI Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
Orliki - rocznik 2004 i młodsi

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2014 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 14:00

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
1. GKS "Glinik" Gorlice I
2. GKS "Glinik" Gorlice II
3. GKS "Glinik" Gorlice III
4. LKS Kobylanka
5. LKS "Ogień Sękowa" I
6. LKS "Ogień Sękowa" II

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

14:00

LKS "Ogień Sękowa" I

GKS "Glinik" Gorlice I

 

14:15

GKS "Glinik" Gorlice II

LKS Kobylanka

 

14:30

LKS "Ogień Sękowa" II

GKS "Glinik" Gorlice III

 

14:45

GKS "Glinik" Gorlice I

GKS "Glinik" Gorlice II

 

15:00

LKS Kobylanka

LKS "Ogień Sękowa" II

 

15:15

LKS "Ogień Sękowa" I

GKS "Glinik" Gorlice II

 

15:30

GKS "Glinik" Gorlice I

LKS Kobylanka

 

15:45

GKS "Glinik" Gorlice III

LKS "Ogień Sękowa" I

 

16:00

GKS "Glinik" Gorlice I

LKS "Ogień Sękowa" II

 

16:15

LKS "Ogień Sękowa" I

LKS Kobylanka

 

16:30

GKS "Glinik" Gorlice III

GKS "Glinik" Gorlice II

 

16:45

LKS "Ogień Sękowa" I

LKS "Ogień Sękowa" II

 

17:00

GKS "Glinik" Gorlice III

LKS Kobylanka

 

17:15

GKS "Glinik" Gorlice I

GKS "Glinik" Gorlice III

 

17:30

GKS "Glinik" Gorlice II

LKS "Ogień Sękowa" II

 

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

zródło :  http://ppngorlice.futbolowo.pl/news,2579880,halowe-turnieje-grup-mlodziezowych.html