gksglinik 2021 strona4

1 i 3 miejsce dla żaków Glinika Gorlice

W rozegranym turnieju w dniu 13.12.2014 r. który odbył sie w Tarnowie w hali "Jaskółka" o którym informowaliśmy w poprzednich artykułach nasza  drużyna żaków  zdobyła 1 i 3 miejsce.

W turnieju w którym udział wzięły dwie druzyny z Tarnowa, dwie z Gorlic oraz po jednej z  Bochni i Trzciany, najlepszym zespołem okazała sie druzyna z Gorlic, która wystepowała jako Glinik Gorlice I. Natomiast 3 miejsce zajeli także nasi podopieczni, którzy wystapili jako Glinik Gorlice II.

Nadmienić należy, że najlepszym bramkarzem został Miłosz Makowski z drużyny Glinik Gorlice I. - brawo !!

Serdeczne gratulacje dla naszych wychowanków oraz trenerów za zdobyte puchary i podziekowania dla rodziców.

Drugie miejsce w turnieju zajeła druzyna miejscowych "jaskółek ", zespół Unii Tarnów I.

Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych meczy:

Glinik I - Glinik II 0:0
Unia I - Glinik II 1:0