gksglinik 2021 strona4

Turniej Żaków rocznik 2006 - Tarnów 13.12.2014 r.

Informacje dotyczące turnieju turnieju żaków rocznika 2006, który zostanie zorganizowany przez nasz klub w dniu 13.12.2014.
w hali "Jaskółka" w Tarnowie.
W turnieju wezmą udział druzyny naszego klubu Glinik Gorlice I , Glinik Gorlice II , Unia Tarnów I , Unia Tarnów II oraz także drużyny Elity Brzesko, ABC Futbolu Bochnia i Szkółki Piłkarskiej B&T z Trzcianej. Mecze rozgrywane będą  po 14 minut, każdy z każdym, na bramki 2x3, drużynami 5 + 1.
Maksymalnie można zgłosić 12 zawodników w zespole.
Początek turnieju o godz. 9.00. Drużyny, które zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają puchary. Każda drużyna otrzyma dyplom, a każdy zawodnik medal.
Przewidujemy też nagrody dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca.
Wpisowe wynosi 200 zł.
 
Informacja dla rodziców :
Prosimy zgłaszac chęć uczestnictwa dzieci wraz z opieklunem u trenera.

Przewidziany Koszt wyjzdu ok 30 zł ( transport + wpisowe)
Zbiórka odbędzie sie w dniu 13.12.2014 r. ( tj. sobota) przy stadionie o godz. 7.30
 
HARMONOGRAM GIER W TURNIEJU ŻAKÓW ROCZNIK 2006  13.12.2014 R W TARNOWIE HALA JASKÓŁKA
 

   Godzina

                           Drużyny

        

09:00:00

Unia Tarnów I -   Unia Tarnów II

 

09:15:00

Elita Brzesko - ABC Futbolu Bochnia

 

09:30:00

Glinik Gorlice I -   Glinik Gorlice II

 

09:45:00

Unia Tarnów II -   Babral i Tabak Trzciana

 

10:00:00

Unia Tarnów I -   Glinik Gorlice II

 

10:15:00

Elita Brzesko - Glinik Gorlice I

 

10:30:00

Unia Tarnów II -   ABC Futbolu Bochnia

 

10:45:00

Babral i Tabak Trzciana - Glinik Gorlice II

 

11:00:00

Unia Tarnów I -   ABC Futbolu Bochnia

 

11:15:00

Elita Brzesko - Unia Tarnów II

 

11:30:00

Babral i Tabak Trzciana - Glinik Gorlice I

 

11:45:00

Glinik Gorlice II -   ABC Futbolu Bochnia

 

12:00:00

Unia Tarnów I -   Glinik Gorlice I

 

12:15:00

Elita Brzesko - Babral i Tabak Trzciana

 

12:30:00

Glinik Gorlice II -   Unia Tarnów II

 

12:45:00

Unia Tarnów I -   Elita Brzesko

 

13:00:00

ABC Futbolu Bochnia - Glinik Gorlice I

 

13:15:00

Elita Brzesko - Glinik Gorlice II

 

13:30:00

ABC Futbolu Bochnia - Babral i Tabak Trzciana

 

13:45:00

Glinik Gorlice I -   Unia Tarnów II

 

14:00:00

Unia Tarnów I -   Babral i Tabak Trzciana