gksglinik 2021 strona4
 

KOLEJNA WYGRANA GLINIKA - UNIA OŚWIĘCIM POKONANA

W sobotę 4 maja przyszedł czas na kolejną ligową rozgrywkę. Na sztucznym boisku w Gorlicach podopieczni Tomasza Wacka stanęli przeciwko Unii Oświęcim. Już przed spotkaniem to gospodarze byli faworytem, bowiem piłkarze z Miasta Pokoju w tabeli ligowej zajmują przedostatnie miejsce. 

 GKS GLINIK GORLICE - D&R UNIA OŚWIĘCIM

4:0

(2:0)

11' - Marek Fundakowski

23 - Marek Fundakowski

86' - Kacper Piotrowski

90+1' - Kacper Olejnik

 


Sędziowie: Dawid Kogut, Paweł Fido, Mateusz Libera

Widzów: bez publiczności

 GKSGlinik mini 51' M. Świechowski, 

UNIA SWIECIM 20X20 63' A. Pietraszko, 87' H. Burda

- SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -

 


Swoją przewagę GKS pokazał już w pierwszych minutach spotkania, kiedy po dynamicznej akcji w 15. minucie Marek Fundakowski główką posłał piłkę prosto w światło bramki. Napastnik Glinika nie mógł obejść się smakiem na kolejną bramkę i ponownie pokonał golkipera przyjezdnej drużyny w 25 minucie. I w ten oto sposób gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0, które zostało utrzymane do końca pierwszej połowy.

 

GLINIKOSWIECIMPANORAMA2024.jpg

 

W dalszej części spotkania Glinik posiadał dużą przewagę, co w końcowych minutach meczu skończyło się podwyższeniem wyniku. W 86 minucie strzelcem został Kacper Piotrowski. Natomiast w doliczonym czasie gry 90'+1 wynik spotkania na 4:0 podwyższył Kacper Olejnik, dla którego był to debiutancki gol w barwach IV ligowego Glinika Gorlice. Po tym meczu podopieczni trenera Tomasza Wacka zajmują 10 pozycję w lidze z dorobkiem 40 punktów. W ostatnich trzech meczach zdobywamy 13 bramek  - nie tracąc ani jednej. Kolejny mecz już 11 maja, gdzie Glinik Gorlice uda się do Trzebini. Początek spotkania o godzinie 13.00.

 

 


źródło - www.gorlice24.pl - partner medialny Glinika Gorlice

 - ZDJĘCIA Z MECZU - 

                                                                                logo

                                      https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/3899_iv-liga-gks-glinik-gorlice---unia-oswiecim-0405.html

ZDJECIAUNIAOSWIECIM2024.jpg